Home

Coupure

2 augustus 2012

De Vereenigde Wielrijders van Akkergem vragen aan het gemeentebestuur het rijwielpad langs de Coupure en de Godshuizenlaan te willen doen onderhouden en er de scheuren te willen doen vullen die ‘s avonds echte rijwielbrekers zijn.




Dit artikel is afkomstig uit De Landwacht, 1-2 december 1900, en werd ons door een lezeres per e-mail opgestuurd. Hoewel het meer dan 110 jaar oud is, is het opnieuw relevant. De Gentse Fietsersbond klaagt de staat van Coupure Rechts al lang aan. Een voorbeeldje van de slechte staat vind je hier.

In het fietspadenrapport dat Het Nieuwsblad in 2008 publiceerde werd de Coupure Rechts als volgt beschreven: “COUPURE RECHTS Het fietspad aan de overkant is breed en goed berijdbaar, maar voor plaatselijk verkeer moeten fietsers nog uitwijken naar Coupure Rechts. Door de wortels van de bomen die her en der uit het wegdek steken, is een rit hier, hoe kort ook, een marteling voor lichaam en fiets.”

Het fietspad ligt er ook vandaag nog steeds in dezelfde staat bij.

About these ads

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log Out / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log Out / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log Out / Bijwerken )

Verbinden met %s

Volg

Get every new post delivered to your Inbox.

Join 329 other followers

%d bloggers like this: