Mail: werfverkeer

Van: Pieter Verstraete – MilieuAdviesWinkel (GMF vzw) [mailto:pieter@gentsmilieufront.be]
Verzonden: donderdag 7 december 2017 10:32
Aan: fietsbult@fietsersbondgent.be
Onderwerp: Fietsers moeten opletten voor werfverkeer – niet omgekeerd?

Beste,

Melding:
Ter hoogte van het Sint-Pietersstation vind je tegenwoordig verkeersborden zoals in bijlage.

06dec17, Koningin Fabiolalaan, project Gent Sint-Pieters

Er staat duidelijk dat fietsers moeten opletten voor het werfverkeer (en gemeend, want met 3 uitroeptekens !!!).

Ik vraag me af of er ook versies bestaan (ik heb ze nog niet gezien) die het omgekeerde bepleiten: “Werfverkeer – LET OP !!! – Fietsers” ?

Nu liggen er ook extra snelheidsverlagende drempels, waar je als fietser enkel en alleen comfortabel over kan door quasi stapvoets te fietsen. Voor een werf vlakbij één van de belangrijkste vervoersknooppunten zou je mogen verwachten dat de werf zich ondergeschikt stelt aan de vele, duizenden zachte weggebruikers die daar passeren of hen minstens een veilig, comfortabel alternatief biedt.

Gr,
Pieter

Arch. Pieter Verstraete
Projectverantwoordelijke MilieuAdviesWinkel
Adviseur Duurzaam Wonen en Bouwen

Auteur: yves

Deze blog wil berichten over het fiets-wel en wee in een leuke stad.

Eén gedachte over “Mail: werfverkeer”

  1. Sinds de bouw van het eerste gedeelte van deze werf is ook het fietspad tussen Fabiolalaan en hellend vlak afgeschaft. Heel praktisch voor de auto die de hele dag “aan de voordeur” geparkeerd staat op het voetpad.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: